Rychlý kontakt
Tel: +420 603 179 496

Bazénové tablety

Říká se, že v jednoduchosti je krása. Proto máme pro Vás v nabídce multifunkční bazénové tablety 5v1.
Zajišťují komplexní ochranu bazénové vody a vy ušetříte čas a peníze v péči o bazénovou vodu. Zajistí Vám bezstarostnou
a cenově dostupnou péči o průzračnou bazénovou vodu.

Funkce multifunkčních tablet 5v1:
- Chlorační
- Vločkovaní
- Stabilizace hodnoty pH
- Projasnění vody
- Stabilizace tvrdosti

Naše ChemServis EU bazénové tablety (nebo-li multifunkční tablety) jednak dodávají do vody potřebné dávky choru, který odstraňuje veškeré organické nečistoty. Tablety dále dokážou vodu projasnit a zbavit řas a zákalu pomocí silného vločkovacího činidla. Jejich další funkcí je úprava hodnoty pH. Hodnota pH patří mezi základní parametry, které je nutné sledovat. Jak bylo zmíněno v předchozích článcích, hodnota pH by se měla pro optimální průběh reakcí v bazénové vodě a maximální účinek používaných přípravků pohybovat v intervalu 6,8 až 7,2. Jsou také schopny stabilizovat ionty vápníku a hořčíku ve vodě v takové formě, která znemožňuje vylučování tzv. vodního kamene, tedy zamezují tvorbě úsad a výrazným způsobem vodu projasňují. Poslední účinná složka v těchto tabletách způsobuje změnu náboje ve vodě přítomných nečistot. Následkem toho se nečistoty shlukují do větších celků, vytvářejí vločky a ty jsou pak snadno odstranitelné na pískovém filtru.

Tyto multifunkční tablety 5v1 jsou vhodné pro trvalou údržbu bazénové vody. Lze je dávkovat pomocí plováku na hladině nebo pomocí dávkovače tablet, neboli skimeru . Koncentrace chloru by měla být udržována v intervalu 0,3 až 0,6 mg/l a hodnota pH by se měla pohybovat od 6,8 do 7,2 (optimální hodnota pH). Tablety vykonávají pět činnostní zároveň, udržují hodnotu pH, udržují koncentraci chloru, stabilizují vodu, vločkují nečistoty z bazénové vody a projasňují vodu.

Poznámka: Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Před aplikací si důkladně bezpečnostní list a technický list.

Telefonická podpora: +420 736 756 811 (v době PO až PÁ 8.00 až 16.00)

Dokumenty ke stažení:
Bazénové tablety - bezpečnostní list
Bazénové tablety - technický list (etiketa)


Tablety můžete objedat zasláním e-mailu prostřednictvím formuláře na hlavní straně